شرکت تعاونی کشتی سازی
تلاش بندر عامری
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶
0
حمایت انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته از عباس آخوندی
انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته در نامه‌ای به نمایندگان مجلس شورای اسلامی حمایت خود را از عباس آخوندی وزیر پیشنهادی راه وشهرسازی اعلام کرد.
حمایت انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته از عباس آخوندی

انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته همزمان با آغاز جلسات رای اعتماد به کابینه دولت دوازدهم در نامه خود با اشاره به دستاوردهای آخوندی در دولت یازدهم از وی حمایت کردند. انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته در بخشی از نامه خود آورده است: « عملکرد 4 ساله وزارت راه و شهرسازی نشان از نبوغ و نوآوری بود که اعتماد مجدد به انتخاب جناب آقای دکتر عباس آخوندی به عنوان ساکندار این وزارت راه خانه معظم را ضروری و لازم می‌دارد. انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته به نمایندگی از تمامی دست اندر کاران صنعت حمل‌ونقل دریائی و خدمات بندری کشور تاییدات و حمایت خود را از ایشان اعلام می‌دارد.» photo_2017-08-15_12-36-57انجمن کشتیرانی  و خدمات وابسته همزمان با آغاز جلسات رای اعتماد به کابینه دولت دوازدهم در نامه خود با اشاره به دستاوردهای آخوندی در دولت یازدهم از وی حمایت کردند.

انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته در بخشی از نامه خود آورده است:

« عملکرد 4 ساله وزارت راه و شهرسازی نشان از نبوغ و نوآوری بود که اعتماد مجدد به انتخاب جناب آقای دکتر عباس آخوندی به عنوان ساکندار این وزارت راه خانه معظم را ضروری و لازم می‌دارد. انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته به نمایندگی از تمامی دست اندر کاران صنعت حمل‌ونقل دریائی و خدمات بندری کشور تاییدات و حمایت خود را از ایشان اعلام می‌دارد.»

photo_2017-08-15_12-36-57