شرکت تعاونی کشتی سازی
تلاش بندر عامری
چهارشنبه 04 اسفند 1389
0
هفتمین دوره انتخابات اتاقهای بازرگانی
هفتمین دوره انتخابات اتاقهای بازرگانی در اجرای ماده 13 قانون بازرگانی و صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران مصوب اسفند ماه 1369 و اصلاح موادی از قانون مزبور مصوب پانزدهم آذرماه 1373 مجلس شورای اسلامی مراتب زیر را جهت انتخاب اعضای هیأت نمایندگان دوره هفتم اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران به اطلاع می رساند .

1. تاریخ اخذ رأی روز چهارشنبه چهارم اسفند ماه سال جاری از ساعت 8 صبح لغایت  6 بعد ازظهر خواهد بود .

2. تعداد هیأت نمایندگان اتاق تهران 60 نفر می باشد که به ترتیب ذیل برای مدت چهار سال انتخاب می شوند ؛ 

20 نفر به انتصاب وزراء بازرگانی و صنایع و معادن و 40 نفر از بین اعضای اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران با ترکیب 20 نفر از بخش بازرگانی ، 16 نفر از بخش صنعت و 4 نفر از بخش معدن می باشند . 

3. محل اخذ رأی تهران خیابان شهید مطهری روبروی خیابان سنائی شماره 275 محل سابق اتاق تهران می باشد . 

4. اعضای اتاق تهران اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ارائه اصل کارت عضویت معتبرکه تاریخ صدور آن ها از تاریخ 4/9/89 به قبل باشد برای دادن رأی در انتخابات شرکت نمایند . 

5. دارندگان کارت حقیقی و حقوقی بایستی رأساً در انتخابات شرکت نمایند و دادن وکالت به عضو دیگر مورد قبول نمی باشد . 

6. اعضای حقوقی می توانند برای شرکت در انتخابات یکی از اعضاء هیأت مدیره خود را با ارائه اصل صورتجلسه هیأت مدیره مبنی بر معرفی عضو هیأت مدیره مورد نظر به هیأت اجرائی انتخابات اتاق تهران در روز رأی گیری معرفی نمایند . 

7. اسامی داوطلبان نهایی به همراه تصاویر و کد داوطلبی آنان در روز رأی گیری ( چهارشنبه 4/12/1389) در حوزه انتخابیه در محل اتاق تهران نصب خواهد شد . 

8. اسامی داوطلبان هیأت نمایندگان دوره هفتم اتاق تهران که شرایط انتخاب شدن را دارند به شرح ذیل می باشد . 

 

اسامی کاندیدهای هفتمین دوره انتخابات اتاق  بازرگانی و صنایع و معادن تهران

 

بخش بازرگانی


ردیف نام نام خانوادگی نام شرکت کد کاندیدا
1 یحیی آل اسحاق *** 343
2 حمید رضا اسکندری نیکروز تامین نیلوفری 653
3 محمود اسماعیلی مهندسی فرسار تجارت 345
4 جمشید ایمانی 
سایپا 658
5 زینب بابایی فنی مهندسی لمیر 348
6 یوسف باپیری *** 353
7 شجاع الدین بازرگانی تاید واتر خاورمیانه 354
8 اکبر برادرهریسچیان *** 356
9 محسن بهرامی ارض اقدس سپیدان گستر تکسا 357
10 احمد آقا ترک نژاد مدیریت پروژه های سرمایه گذاری ابتکار سازه ایرانیان 363
11 زهرا جلیل سانی بازرگانی مجلسی 364
12 علی اکبر جوان جاویدان *** 365
13 مهدی چنگیزی آشتیانی توان یکتا بیتا 368
14 مجید رضا حریری *** 373
15 پرویز حسابی پ- هاش- تاپکو 374
16 سید حمید حسینی گروه بین المللی مرآت 375
17 رضا حمزه لو بازرگانی پتروشیمی 376
18 مجتبی خسروتاج بانیان امید 378
19 حسن خسروجردی نخل بارانی پردیس 383
20 مسعود خوانساری آکام تجارت صدرا 384
21 عبدالله خیراللهی پردیس سبز ملل 385
22 مسعود دانشمند حمل واردات ایران 386
23 مهدی دیانی موسسه معین تجارت بین الملل 387
24 محمود رستم افشار *** 434
25 عباس رسول زاده کالیته 435
26 محمد مهدی رئیس زاده *** 436
27 پدرام سلطانی پرسال 438
28 حمید رضا سیاح پور نوشا صنعت پرشیا 453
29 محمد حسن شمس فرد آب سنج 454
30 مسعود شنتیایی تولیدی میکرو نرم افزار 765
31 پرویز شهپر خاوران گسترده 456
32 سیروس شهسواری مقدم ایران ترکمن حمل و نقل بین المللی 457
33 وحید صدوقی ارتباطات سیار ایران 785
34 احمد طاهری مجتمع اقتصادی کمیته امداد 463
35 محمدمهدی طباطبایی *** 464
36 محمدرضا طلایی مهر ارقام رایانه 465
37 شاهرخ ظهیری *** 467
38 سیدجواد عادلی تکلم 468
39
جمشید عدالتیان شهریاری کومپاس ایران 473
40 سید مرتضی عراقچی *** 474
41 اسداله عسگراولادی صادراتی حساس 475
42 محمد رضا فرشچیان صادراتی فرآورده های خاورمیانه 478
43
نصرالله محمدحسین فلاح توسعه سرمایه گذاری مشفق 846
44 احمد فیاض بخش تجهیزات پزشکی مهرگان تامین پارس 483
45 سید جواد قیاس آل رسول (مشهور به مختارزاده) *** 484
46 محمد حسین کریمی پور آرین میلان 486
47 توفیق مجدپور *** 487
48
عباداله محمد ولی *** 534
49 محمد طاهر محمدی نسبی صادرات خشکبار تهران محمد طاهر محمدی و شرکاء 535
50 اعظم السادات مشکانی خدماتی آموزشی و تحقیقاتی مرجعان خاتم 536
51 مهدی معصومی اصفهانی تلاونگ 848
52 جلیل مغازه ای صادراتی تهاتر 537
53 جلال الدین مقصودی مهر جهانگیر 538
54 حمید مقیمی بیستون دارو 543
55 سیده فاطمه مقیمی سدید بار 545
56 حمید رضا مناقبی صادراتی نیکو مهرگان 546
57 محمد موحد خواه دادار 548
58 حسین ناجی پور نمایندگی کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی هرمز مارین 563
59
ناصر نجفی مهندسی و بازرگانی پارس 564
60 جمشید نفر فراوری روده ایرانیان زمین 567
61 محمد نهاوندیان *** 568
62 سید رضا نورانی *** 573
63 سعید نیک نام *** 574
64 مهوش نیکپور نزهتی حمل نقل بین المللی و کشتیرانی 575
65 حامد واحدی بین المللی تجارت الوند 576
66 علیرضا یونچی الست پیمان 578

بخش صنعت

ردیف نام نام خانوادگی نام شرکت کد کاندیدا
1 نادر آتش بهار دانا سازه گستر 646
2 حسن احمدی جزنی لطیف گستر دیبا 648
3 نیما اسلامی روغن موتور ایران 654
4 احمد امیراحمدی *** 656
5 علی انصاری تولیدی و صنعتی لوله و پروفیل تهران 347
6 محمد اورنگ دالین مهر 657
7 محمد حسین برخوردار سام الکترونیک 673
8 عوض محمد پارسا صانیر 674
9 محمد پرهام *** 675
10 احمد پورفلاح سکو ایران 676
11 مهدی پورقاضی *** 678
12 محمد حسین ترابی ساریجالو مهندسی ایتوک ایران 683
13 محسن حاجی بابا رزیتان 684
14 مسعود حجت ایران تراسفور 685
15 علیقلی حسنی اعظمی سهامی کارتن سازی میهن 687
16 حمید رضا حقیقت پژوه کارگر مهر پترو کیمیا 735
17 ابوالحسن خلیلی توسعه کشت دانه های روغنی 736
18 محسن خلیلی عراقی بوتان 737
19 فرامرز خیبری کارخانجات تولیدی صدف لعاب یزد 738
20 فریدون درودی تولیدی ساوه 743
21 محمد حسن دیده ور ارکان گاز 745
22 محمد مهدی راسخ *** 746
23 محمد باقر رجال گروه صنایع تولیدی آریا خودرو 747
24 کوروش رحمانی محمد آقا فرد راهبرد سازه 748
25 عباس زارعی هترکی مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا 753
26 لطف الله سعیدی تولید تجهیزات سنگین هپکو 756
27 سید علینقی سید خاموشی کارخانجات ریسندگی و بافندگی و پوشاک جامعه 757
28 سید کمال سید محسنی تولیدی و صنعتی سامان کاشی 758
29 سعید شادکام کام پوست 763
30 فاطمه شعبانی *** 764
31 سید جمشید شهرستانی روغن زیتون سفید رود 767
32 بهرام شهریاری آریا کیان 768
33 علی مردان شیبانی صنایع موکت همدان 783
34
حمیدرضا صالحی آزمایشگاه های صنایع برق 784
35 مرسل صدیق پارس شیر 786
36 نادر عطایی جهانپارس 787
37 حسن فروزان فرد تولید صنایع غذایی کامبیز 835
38 علیرضا قدس طینت *** 836
39 عباسعلی قصاعی چینی زرین ایران 837
40 محمد کاشانی تحقیق و تولید وسائل الکترونیک (تکتا) 485
41 علیرضا کدخدائی صادرات و گسترش انرژی پیشرو 838
42 محمد لاهوتی *** 843
43
عبدالحمید مبصری تناوب 845
44 فریال مستوفی نوین فناوری صنایع پارس 847
45 علی ملک پارس خودرو 853
46 علی موحد فرآورده های غذایی آذرنوش شکوفه 547
47 محمدرضا نجفی منش تولیدی صنعتی فنر لول ایران 854
48 علی نقیب سهامی عام کف 856
49 شکوه سادات هاشمی توره شیمی پارس 857

 

بخش معدن

ردیف نام نام خانوادگی نام شرکت کد کاندیدا
1 هوشنگ ادهمی آسیا کانی آرا 858
2 محمد رضا بهرامن فرامرز تهران 863
3 سید ضیاءالدین خرمشاهی *** 864
4 فاطمه دانشور سیاحان سپهر آسیا 865
5  سید ابوالفضل رضوی خانه های پیش ساخته ایران 867
6 ابوالقاسم شفیعی بین المللی آفاق فاطر 868
7 محمد جعفر صادقی پناه کاوش صنعت پیمان 873
8 محمد قبادی سامانی صنایع معدنی شهاب سنگ 874
9 کامبیز معظمی مهندسی کانی کاوان شرق 875
10 علاء میرمحمدصادقی گچ مازنداران سمنان 876
11 محمود نوریان معدنی و صنعتی چادر ملو 878