رهبر
سایت شرکت تعاونی کشتی سازی سفینه جنوب
انجمن مهندسی دریایی

تلاش بندر

شرکت تعاونی کشتی سازی

تعمیر نگهداری
[۱۳۹۶/۰۸/۱۴]
تعمیر نگهداری
تردد شناورها در بنادر استان بوشهر ۸ درصد افزایش یافت
[۱۳۹۶/۰۷/۱۱]
محمد مهدی بنچاری در نشست بررسی وضعیت تخلیه و بارگیری کالا در بنادر استان بوشهر اظهار داشت: گام‌های بسیار مهمی در راستای توسعه بندر بوشهر و تخلیه و بارگیری کالا در این بنادر صورت گرفته است.
پایانه کانتینری مجتمع بندری نگین بوشهر آذرماه به بهره‌برداری می رسد
[۱۳۹۶/۰۷/۱۱]
ترمینال تخلیه و بارگیری محصولات تجاری کانتینری جزیره نگین بندر بوشهر آذر امسال افتتاح می‌شود.
عزم ایران برای حضور در جمع ۱۰ کشور موثر در سازمان بین‌المللی دریانوردی
[۱۳۹۶/۰۷/۱۱]
تهران- ایرنا- مدیرکل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی از برنامه ایران برای قرار گرفتن در بین 10 کشور مهم و پیشرو در سازمان بین المللی دریانوردی (ایمو) خبر داد.
مدیرعامل کشتیرانی: کشتی های تجاری ایران مجاز به تردد به تمام بنادرجهان هستند
[۱۳۹۶/۰۷/۱۱]
مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: با لغو تحریم ها و افزایش پوشش یک میلیارد دلاری بیمه های اتکایی، کشتی های تجاری ایران هم اکنون بدون موانع گذشته مجاز به تردد به تمام بنادر مهم جهان هستند.
تحریم دریایی نداریم
[۱۳۹۶/۰۷/۰۲]
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه در پسابرجام شرایطی به وجود آمده که امروز در دریا هیچگونه محدودیتی نداریم و همه تحریم ها به کلی از بین رفته است، گفت: ۹ پیشنهاد بزرگ سرمایه گذاری برای فازهای جدید بندر شهید رجایی دریافت کرده ایم.
۴۴۰ میلیارد ریال برای طرح های دشتی و تنگستان بوشهر اختصاص یافت
[۱۳۹۶/۰۷/۰۲]
بوشهر- - نماینده مردم دشتی وتنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال ۴۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت نفت برای تکمیل و اجرای طرح های عمرانی در ۲ شهرستان دشتی و تنگستان استان بوشهر اختصاص یافت.
لزوم اجرای کنوانسیون مدیریت آب توازن کشتی‌ها
[۱۳۹۶/۰۷/۰۲]
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: الزامات کنوانسیون مدیریت آب توازن کشتی‌ها، از ۱۸ شهریور سال جاری با الحاق ۶۳ کشور و ۵.۶۸ درصد تناژ کشتیرانی جهانی، لازم‌الاجرا شد.
رشد تجارت جهانی شتاب می‌گیرد
[۱۳۹۶/۰۶/۳۱]
سازمان جهانی تجارت (WTO) با اعلام اینکه تجارت جهانی بهبود قوی پیدا کرده اما ریسک‌های متوجه آن به قوت خود باقی مانده است، از رشد بالاتر تجارت در سال میلادی جاری خبر داد.

[۱۳۹۶/۰۶/۳۱]
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: برای تحقق اقتصاد دریامحور باید سهم بخش خصوصی در حمل و نقل دریایی افزایش یابد.
1 2 3 4... 7اشتراک خبرنامه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت تعاونی کشتی سازی تلاش بندر می باشد

طراحی سایت ساناتک