رهبر
انجمن مهندسی دریایی

تلاش بندر

شرکت تعاونی کشتی سازی

نوسان نرخ ارز است که باعث می شود نتوانند قراردادی را منعقد نمایند زیرا نمی دانند به چه قیمتی باید کار کنند و باعث می شود نتوانیم تعهدات خود را به موقع انجام دهیم.
[۱۳۹۷/۰۹/۱۱]
مدیرعامل شرکت پارس کشتی پولاد گفت: شناورسازان حمایت نمی شوند و یکی از مشکلات در حال حاضر نوسان نرخ ارز است که باعث می شود نتوانند قراردادی را منعقد نمایند.
8 فروند اسکله گردشگری در قشم و سیریک نصب و راه اندازی می شود
[۱۳۹۷/۰۷/۱۲]
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با هدف ارتقاء ایمنی سفرها و گردشگری دریایی، 8 فروند اسکله گردشگری در جزیره قشم و بندر سیریک نصب و راه اندازی می شود.
۸۰ میلیون نفر را با اقتصاد دریامحور می‌توان اداره کرد
[۱۳۹۶/۱۲/۱۵]
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: ۶۰ درصد ذخایر انرژی دنیا در منطقه خلیج فارس قرار دارد که زمینه توسعه صنایع دریایی را فراهم کرده است.
تعمیر نگهداری
[۱۳۹۶/۰۸/۱۴]
تعمیر نگهداری
تردد شناورها در بنادر استان بوشهر ۸ درصد افزایش یافت
[۱۳۹۶/۰۷/۱۱]
محمد مهدی بنچاری در نشست بررسی وضعیت تخلیه و بارگیری کالا در بنادر استان بوشهر اظهار داشت: گام‌های بسیار مهمی در راستای توسعه بندر بوشهر و تخلیه و بارگیری کالا در این بنادر صورت گرفته است.
پایانه کانتینری مجتمع بندری نگین بوشهر آذرماه به بهره‌برداری می رسد
[۱۳۹۶/۰۷/۱۱]
ترمینال تخلیه و بارگیری محصولات تجاری کانتینری جزیره نگین بندر بوشهر آذر امسال افتتاح می‌شود.
عزم ایران برای حضور در جمع ۱۰ کشور موثر در سازمان بین‌المللی دریانوردی
[۱۳۹۶/۰۷/۱۱]
تهران- ایرنا- مدیرکل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی از برنامه ایران برای قرار گرفتن در بین 10 کشور مهم و پیشرو در سازمان بین المللی دریانوردی (ایمو) خبر داد.
مدیرعامل کشتیرانی: کشتی های تجاری ایران مجاز به تردد به تمام بنادرجهان هستند
[۱۳۹۶/۰۷/۱۱]
مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: با لغو تحریم ها و افزایش پوشش یک میلیارد دلاری بیمه های اتکایی، کشتی های تجاری ایران هم اکنون بدون موانع گذشته مجاز به تردد به تمام بنادر مهم جهان هستند.
تحریم دریایی نداریم
[۱۳۹۶/۰۷/۰۲]
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه در پسابرجام شرایطی به وجود آمده که امروز در دریا هیچگونه محدودیتی نداریم و همه تحریم ها به کلی از بین رفته است، گفت: ۹ پیشنهاد بزرگ سرمایه گذاری برای فازهای جدید بندر شهید رجایی دریافت کرده ایم.
۴۴۰ میلیارد ریال برای طرح های دشتی و تنگستان بوشهر اختصاص یافت
[۱۳۹۶/۰۷/۰۲]
بوشهر- - نماینده مردم دشتی وتنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال ۴۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت نفت برای تکمیل و اجرای طرح های عمرانی در ۲ شهرستان دشتی و تنگستان استان بوشهر اختصاص یافت.
1 2 3 4... 8سایت شرکت تعاونی کشتی سازی سفینه جنوب

اشتراک خبرنامه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت تعاونی کشتی سازی تلاش بندر می باشد

طراحی سایت ساناتک