شرکت تعاونی کشتی سازی تلاش بندر عامری

9عضو کابینه به شهرهاى مختلف استان بوشهر سفر مى‌کنند

چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۹
0
9عضو کابینه به شهرهاى مختلف استان بوشهر سفر مى‌کنند
9عضو کابینه به شهرهاى مختلف استان بوشهر سفر مى‌کنند در ادامه دور سوم سفرهای استانی و همزمان با هشتاد و ششمین سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان بوشهر، 9 عضو کابینه به شهرها و مناطق مختلف این استان سفر می‌کنند.
‌به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، همزمان با آغاز دور سوم سفر استانی هیئت دولت به استان بوشهر، 9 نفر از اعضای دولت از (روز چهارشنبه 27 بهمن ماه) با سفر به شهرهای مختلف استان، ضمن بررسی روند پیشرفت مصوبات دور اول و دوم سفرهای استانی دولت‌های نهم و دهم، مشکلات، کمبودها و راه‌های تسریع در روند اجرای مصوبات را در مناطق مختلف استان پیگیری خواهند کرد.
بر اساس برنامه سفر اعضای هیئت دولت به شهرهای مختلف استان، رضا تقی پور؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شهرستان دشتی، علی اکبر صالحی؛ وزیر امور خارجه در شهرستان دیلم، سید مسعود میرکاظمی؛ وزیر نفت در شهرستان کنگان و لطف الله فروزنده؛ معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در شهرستان جم حضور می یابند و ضمن بازدید از طرح ها و پروژه های این شهرها از نزدیک با مردم دیدار خواهند کرد و در جریان مشکلات قرار می گیرند.
همچنین در این سفر مرضیه وحید دستجردی؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بوشهر و مجید نامجو؛‌ وزیر نیرو در شهرستان دشتستان حضور می‌یابند و در جریان مسائل و مشکلات این شهرستان‌ها قرار خواهند گرفت.
بر این اساس، مهدی غضنفری؛‌ وزیر بازرگانی، صادق خلیلیان؛‌ وزیر جهاد کشاورزی و محمد عباسی؛ وزیر تعاون به ترتیب در شهرستان‌های تنگستان، دیر و بندر گناوه حضور خواهد یافت و در جریان مسائل و مشکلات این شهرستان‌ها قرار می‌گیرند.
بر این اساس، افتتاح طرح‌های عمرانی و پیگیری مصوبات دور اول و دوم سفرهای استانی از جمله برنامه‌های سفر اعضای دولت به شهرستان‌های استان بوشهر است.
همچنین از جمله برنامه‌های رئیس جمهور در هشتاد و ششمین سفر استانی به استان بوشهر، سخنرانی در جمع مردم این شهر، شرکت در کارگروه فرهنگ و هنر استان، تشکیل جلسه استانی هیئت دولت، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، دیدار با مدیران اجرایی، نخبگان و برگزیدگان این استان خواهد بود.